Çiftçilerimiz

Yüzlerce yıllık özenli bakılan Zeytin bahçelerinden en uygun şartlarla toplayan çiftçilerimiz, güneş ve rüzgar ile en az temas hassasiyetini gözeterek en kaliteli zeytinleri bizlere ulaştırıyor. Çiftçilerimiz modern tarım uygulamaları ve sürekli yenilenen teknolojileri takip ederek zeytin tedarikini sağlamaktadırlar.

Zeytin Toplama Döngüsü

Zeytin toplandıktan sonra enerji ve besin değerlerini korumak için boyutlandırıldıktan sonra hızlı ve etkili bir biçimde kasalar içerisinde merkezi toplama birimine gönderilerek uygun şartlarda biriktirilmektedir.

Zeytinin Yollarla Buluşması

Zeytin taşıma araçları; anlaşmalı zeytin çiftliklerimizden toplanan zeytinleri fabrikamıza taşımaktadır. Zeytin mümkün olan en az çevresel etkiyle taşınır. Standartlarımıza uygun zeytin fabrikamıza giriş sağlar.

Üretim Boyutlama Kalite Kontrol

Fabrikaya ulaşan uygun koşullardaki zeytinler kalite kontrol işleminden tekrar geçirilerek ilgili depo alanlarına aktarılır. Üretim birimlerinde kalıcı / sürdürülebilir denetim yapılmaktadır. Amacımız, Ağaoğlu Zeytin Ürünlerinin yapımındaki doğallığın ve tazeliğin devamını sağlamaktır.

Kalite Güvencesi

Tarım ve köy işleri bakanlığı ile Türk Gıda Kodeks standartlarına uygun gıda güvenliği yönetim sisteminin ana unsurlarından olan HACCP metodu ve ISO kalite yönetim sistemi ile çevre yönetmeliklerine uygun üretim yapılmaktadır.

Depolama

Zeytinler güneş ve hava ile temasları kesilerek, envanter yönetim sistemi ile muhafaza edilmektedir. Depo yönetim sistemleri kalite kontrol proseslerine uyularak yönetilmektedir.

BİNLERCE YIL…


Binlerce Yıldır, Güneşle, Rüzgarla, Kuşlarla, dans eden, bu sağlık dolu Dane, Dane meyvalar…
Günümüzde, AĞAOĞLU’nun Bilgi Birikimi ve Emeği ile…
Sofralarımızda, Kahvaltı Tabağınızda…
Afiyet Olsun.